Menu
Sepetiniz

Kargo ve Teslimat


Teslimatlarımız Hakkında

Tüm gönderilerimiz gizlilik ilkelerimiz doğrultusunda yapılır ve GİZLİ PAKETLER içerisinde hazırlanır.


Böylece size paketinizi ulaştıracak kargo/kurye yetkilisi dahil kimse ne taşıdığını bilmez. Paketler üzerinde İnternet sitesinin adı ya da logosu ya da satın alınan ürün ve içeriği hakkında hiçbir ibare yer almaz.Kargo ile Teslimat


Kargo gönderilerinde MNG Kargo ile çalışır. Siparişiniz, ödemeyi takip eden ilk 2 gün içerisinde kargoya verilir ve bulunduğunuz bölgeye göre size teslimat süresi 2 ila 4 iş günü içerisinde size teslim edilerek tamamlanmış olur.  


Kargo Şubesinde Elden Teslimat 


Adresinize gönderilecek paketin içinde ne olduğu dışarıdan anlaşılmaz. Kargo firması ya da teslimatı adresinize ulaştıracak kargo yetkilisi, paketin içinde ne olduğunu bilmez. Yine de, kargonuzun adresinize gelmesini tercih etmemeniz halinde, satın alma işlemi esnasında "Siparişiniz Hakkında Yorum Ekleyiniz" bölümümüzde bu talebinizi ve size en yakın kargo şubesinin bilgisini belirtmeniz yeterlidir. Paketinizi elden teslim alabilmeniz için, adresinize en yakın kargo şubesine gönderebiliriz. 

 

Adrese Normal Teslimat


Gönderen tarafından yazılmış olan ve gönderinin üzerine yapıştırılmış etikette belirtilen adresteki teslim almayı kabul eden kişiye, ad, soyadı, görevi/yakınlığı ve varsa telefon numarası sorularak (doğruluğuna bakılmaksızın) imza karşılığında yapılan teslim şeklidir.


Kapıda Ödemeli Teslimat


Kapıda satın alma bedelinin ödenmesi karşılığında yapılan teslimat şeklidir. Kapıda ödemeli teslimatlarda 5,90 TL ( kargo firmasının almış olduğu bir bedeldir) kapıda ödeme hizmet bedeli tahsil edilmektedir.